est
? (0 €)
Ettevõte Tooted Uudised Tasub teada Šokolaadipoed Retseptid Maiasmoka kohvik Retseptid Kontakt

Kalev toetab vähihaigete laste ravi

AS Kalev alustas koostöös Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liiduga heategevuskampaaniat, mille käigus on plaanis koguda vähihaigete laste ravi toetuseks vähemalt 25 000 eurot.

Heategevuskampaania “Ole kah käpp” raames annetab Kalev kõigilt augustis ja septembris ostetud Mesikäpa kaubamärki kandvatelt toodetelt 2 senti Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

AS Kalev alustas koostöös Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liiduga heategevuskampaaniat, mille käigus on plaanis koguda vähihaigete laste ravi toetuseks vähemalt 25 000 eurot.

Heategevuskampaania “Ole kah käpp” raames annetab Kalev kõigilt augustis ja septembris ostetud Mesikäpa kaubamärki kandvatelt toodetelt 2 senti Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule. Kampaania hõlmab ka Mesikäpa kaubamärgi all müüdavaid Premia jäätiseid ja Selveri Köögi vahvlikooki.

Kalevi juhatuse esimehe Kaido Kaare sõnul on algav heategevuskampaania Kalevi jaoks esimene koostööprojekt Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liiduga, kuid ettevõte on lastele suunatud projekte toetanud varemgi.

“Müügiprognooside kohaselt loodame koguda septembri lõpuks haigete laste toetuseks vähemalt 25 000 eurot, kuid igaüks saab anda kaupluses oma panuse selle summa ületamisse,” ütles Kalevi juhatuse esimees Kaido Kaare.

Üht osa kampaaniaga kogutud rahast plaanib Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit kasutada Tartu Ülikooli Kliinikumi onkoloogiaosakonda laste jaoks mängutoa rajamiseks, et pikaajaliselt ravil viibivate laste elu oleks veidi rõõmsam. Ülejäänud summa kasutatakse vähihaigetele lastele parima ravi korraldamiseks juhtudel, kui riiklik rahastus jääb napiks.

“Kuigi laste vähiravi on täna Eestis kõrgel tasemel ja hästi korraldatud, tuleb ette juhtumeid, kui riigi käed jäävad kulude hüvitamisel lühikeseks ja lastevanematel tuleb ise leida lisarahastamise võimalusi. Toetussumma võimaldab meil sellisel juhul appi tulla ja tagada, et iga väike patsient saaks kindlasti parima võimaliku ravi Eestis või vajadusel välismaal,” lausus Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juhatuse liige Märt Avandi.

Mesikäpp on Kalevi üks tuntumaid tootesarju, millesse kuulub kokku 17 toodet: šokolaadid, kompvekid, küpsised, vahvlid, jäätised, vahvlipulber ja vahvlikook.

MTÜ Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit (EVLVL) on 1992. aastal loodud organisatsioon, mille eesmärgiks on aidata vähihaige lapse vanemaid. Liidu moodustavad inimesed, kellel on sarnane kogemus, kes teavad, millest nad räägivad ja kellel on soov aidata.

© 2021 AS Kalev, All Rights Reserved